Buďte si jistí, že v případě pojistné události jste finančně krytí a nedostanete se do potíží.

Nabízíme vám výhodnou kombinaci povinného ručení, havarijního pojištění či pojištění nečekaných závad, které se mohou u vozidla objevit. Dle stáří vašeho vozidla a najetých kilometrů s vámi vybereme nejvhodnější kombinaci z následujících pojistných produktů.

pojisteni grafika

Povinné ručení

pojištění, které musí mít každé vozidlo sjednáno dle zákona. Slouží k pojistné ochraně zdraví a majetku třetích osob, kterým byla způsobena škoda zapříčiněná provozem vozidla.

pojisteni grafika

Havarijní pojištění vozu

slouží k pokrytí škod na vlastním vozidle, které vzniknou v důsledku havárie, krádeže, vandalismu nebo živelních událostí. Pokrytí těchto rizik závisí na zvolené variantě pojistných krytí, se kterou si zároveň zvolíte i výši spoluúčasti. Části vozu, na kterých vám obzvlášť záleží, si můžete připojistit zvlášť.

Spolupracujeme s ověřenými partnery:

Pojištění Defend

pojištění pro náhlé a nepředvídatelné mechanické nebo elektrické poruchy součástek na vozidle. Záruka, že v případě nečekané poruchy vašeho auta nebudete muset sahat hluboko do kapsy.

Jednotlivé záruční programy se liší rozsahem krytí v závislosti na stáří a počtu najetých kilometrů vašeho vozu.

Nabízíme 3 varianty:

auto v plamenech

Defend Car Protect Advantage

max. stáří vozu 5 let, max. do 160 000 Km
Kryje tyto součástky

motor, spojka, pohon čtyř kol, palivová soustava, řízení, chladící systém, převodovka, brzdy, diferenciál, systém vstřikování paliva, elektrická instalace, klimatizace

Defend Car Protect Comfort

max. stáří vozu 10 let, max. do 200 000 Km
Kryje tyto součástky

motor, spojka, pohon čtyř kol, palivová soustava, řízení, převodovka, brzdy, diferenciál, chladící systém, elektrická instalace

Defend Car Protect Plus

max. stáří vozu 15 let, max. do 250 000 Km
Kryje tyto součástky

motor, převodovka a diferenciál

Pojištění je možné uzavřít pouze v den nákupu vozidla.
Záruka začíná běžet okamžikem pořízení vozidla a sjednání pojistné smlouvy.

Pojištění GAP

S tímto pojištěním hodnota vašeho vozu neklesne po dobu následujících 5 let od nákupu. V případě odcizení nebo totální havárie vozu vám pojišťovna vyplatí částku neponíženou o opotřebení vozu. To znamená, že dostanete plnou částku, za kterou jste vůz kupovali.

auto s minci