Projděte si naše služby krok za krokem. Můžete je využít samostatně, nebo ve zvýhodněném balíčku. Je to jen na vás.

Vyhledání vozu

Vyhledání vozu

Ověření historie

Ověření historie

Testovací jízda

Testovací jízda

Technická kontrola

Technická kontrola

Vyjednání slevy

Vyjednání slevy

Financování

Financování

Ověření historie

Ještě než se pustíme do prohlídky vozidla, prověříme, že je s ním všechno v pořádku po legální stránce. Na trhu se totiž objevují i auta, která jsou kradená, mají stočené kilometry nebo jsou zatížená leasingem.

Odhalíme skutečnou historii vozu

Vybrané vozidlo tedy ze všeho nejdříve prověříme v systému AUTOTRACER společnosti Cebia, který nám odhalí jeho skutečnou servisní historii včetně počtu najetých kilometrů v době technické kontroly auta. Bude-li vše v pořádku, pojedeme se na něj podívat a zhodnotíme za vás jeho reálný stav.

Historii, původ či počet najetých kilometrů můžeme hladce prověřit u aut z českého trhu, ale zvládneme to i u těch ze zahraničí.

Testovací jízda a osobní kontrola

Rozhodnete-li se, že chcete auto vidět osobně, zajistíme vám prohlídku a testovací jízdu. Domluvíme vyhovující termín a pojedeme s vámi.

Zjistíte, zda vám auto sedí

Během prohlídky se podíváme na skutečný stav karosérie i interiéru a vyzkoušíme funkčnost všech ovládacích prvků, ať vás v případě koupě nic nepřekvapí. Můžeme to provést sami, nebo s vámi – je to na vás.

Testovací jízda vám umožní posoudit, zda vůz splňuje vaše očekávání a sedí vám. Vyzkoušíme jízdní vlastnosti automobilu. Pokud budete s autem spokojeni, vezmeme ho na technickou kontrolu v našem partnerském servisu.

I auto, které se vám líbí a zdá se v pořádku, vám nemusí sednout.

Proto je testovací jízda tak důležitá. Zjistíte, zda se vám auto dobře ovládá, vyhovuje vám podvozek či poloha řadící páky. Náš autorádce vás upozorní, na co se zaměřit

Technická kontrola

Vybrané auto podrobíme důkladné kontrole, která zahrnuje našich 30 bodů kvality. 13 z těchto bodů je kritických a pokud některý z nich auto nesplní, nedoporučíme vám jej.

Proklepneme vůz v servisu

Kontrola probíhá v autoservisu a zaměřuje se na stav všech podstatných součástí vozidla – karoserie, motoru a hnacího ústrojí, podvozku, brzdového systému, kol a pneumatik.

Na konci dostanete souhrnnou zprávu se závěrem, zda auto doporučujeme ke koupi. Pokud zjistíme závady, vyčíslíme náklady na nutné opravy, ať víte, do čeho jdete. Toto nezávislé technické hodnocení je zároveň vynikající podklad pro jednání o ceně.

Už při prohlídce vozu v autobazaru často zjistíme, že vše není tak růžové, jak vylíčil inzerát.

Protože prodejci vědí, že autům rozumíme, často nám na rovinu přiznají nedostatky, které v inzerátu zapomněli zmínit.

Vyjednání slevy

Cena uvedená na autě v bazaru nemusí být konečná. Díky tomu, že si nejprve vybrané auto pořádně proklepneme, víme, jak s prodejcem jednat o konečné ceně.

Máme s vyjednáváním zkušenosti

Argumentem pro snížení prodejní ceny pak mohou být například skryté vady, které budou vyžadovat dodatečné opravy. Pokud se nám podaří slevu s autobazarem vyjednat, rozdělíme se o ni s vámi rovným dílem – 50 % z vyjednané slevy si tedy necháme jako odměnu.

S nákupem ojetého auta jsou často spojeny dodatečné náklady jako je výměna oleje či brzdové kapaliny. Na tyto výdaje vás upozorníme a pokusíme se je využít jako argument pro vyjednání slevy.

Financování

Nemusí to být jen koupě špatného auta, ale i nevýhodné financování, které vám po vyprchání prvotního nadšení způsobí pořádnou kocovinu. A protože chceme poskytovat služby od A do Z, nabízíme vám výhodné podmínky financování vašeho vozu. Nechte si to spočítat a uvidíte sami.

Umíme i povinné ručení a pojištění

Výhodou našeho financování je, že si v jeho rámci můžete sjednat i havarijní pojištění nebo povinné ručení a platit ho tak průběžně každý měsíc namísto jednorázové roční nebo kvartální platby.

Nezapomeňte, že podle zákona o spotřebitelském úvěru má poskytovatel financování nejen povinnost vám předložit poměrně komplexní předsmluvní informace o úvěru, ale především vy máte 14denní lhůtu, během níž můžete od úvěrové smlouvy odstoupit, pokud se vám zdá nevýhodná.

I při nákupu automobilu je dobré myslet na zadní vrátka a zcela nevyčerpat svoje rodinné úspory. Vhodné financování nákupu auta nezatíží váš měsíční rozpočet a umožní vám uchovat úspory pro případné nenadálé situace.

Co bude výstupem naší práce?

  • Zhodnocení 30 bodů kvality a výstupní zprávy
  • Doporučení zda vůz koupit, či ne
  • Upozornění na případné nedostatky
Stáhnout ukázku

Čím začít

Nechte nám na sebe kontakt a sami se vám ozveme do 24 hodin v pracovní dny a v následující pracovní den pokud voláte o víkendu.

Zodpovíme vaše otázky a řekneme vám, jak postupovat.

Naši rádci za vámi rádi přijedou, ať jste z jakéhokoli regionu České republiky.

Chcete začít jednat hned?
Čekáme na 800 553 333 a 702 078 878.
Těšíme se na vás od 9 do 17 hod, po – pá.

Získejte zdarma příručku pro kontrolu vozidla!

Vzor
kupní smlouvy