Výběr nového automobilu může být občas komplikovaný.
Rádi Vám proto odpovíme na všechny Vaše dotazy.

1Jak dlouho to celé bude trvat?

To záleží na více okolnostech. Zda už máte auto vyhlídnuté, nebo ho pro vás budeme hledat. Důležité jsou parametry vozu, které budete požadovat a zda je takové auto hned k dispozici. Proces může být velmi rychlý, např. můžete mít auto do 14 dnů doma, nebo i delší, pokud budeme hledat náročnější výbavu a nebudete na koupi spěchat.

2Poslal/a jsem dotaz, za jak dlouho se mi ozvete?
Jakmile obdržíme vyplněný formulář, zavoláme vám do dvou hodin ve všední den. Pokud píšete o víkendu, ozveme se hned následující pondělí. Zeptáme se na pár základních otázek, zašleme smlouvu a ještě ten den se vám ozve náš autorádce, který s vámi projde poptávku podrobněji.
3Co budu k zahájení procesu potřebovat?
Zeptáme se vás na základní otázky, jakou značku auta byste preferovali, jaký rok výroby, kolik najetých kilometrů, pro jakou potřebu, zda rodinný vůz atd. Pokud si nebudete jisti, naše otázky vás navedou a naši rádci vám ochotně poradí.
4Co se stane s mými osobními údaji?
Vaše osobní údaje slouží k poskytování našich služeb, v souvislosti s koupí ojetého vozu a případně ke zprostředkování financování koupě. S daty nakládáme v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů viz tady.
5Co když nerozumím autům, budete se mě na něco ptát?
Naši autorádci s vámi detailně proberou vaši představu, jak má vypadat a co má splňovat vaše nové auto. Pokud nerozumíte technickým a jiným parametrům, nevadí, od toho jsme tu, abychom vám poradili. Autorádci jsou příjemní a zkušení chlapíci, nemusíte se ničeho obávat.
6Kolik to stojí?

Máme čtyři cenové balíčky - základní Mini, kde ověřujeme historii vozidla, testovací jízdu a osobní kontrolu. Druhý balíček Standard obsahuje ověření historie, testovací jizdu, osobní kontrolu a prověření v servisu. Nejkomplexnější balíček Premium obsahuje navíc vyhledávání auta. Pro vozy dovezené ze zahraničí máme balíček Import s dokladovou kontrolou. Ceny balíčků - Mini 2 590 Kč + 1 % z prodejní ceny kontrolovaného auta , Standard 3 590 Kč + 1 % z prodejní ceny kontrolovaného auta , Premium 4 590 Kč + 1 % z prodejní ceny kontrolovaného auta, Import 5 590 Kč + 1 % z prodejní ceny kontrolovaného auta . Jednotlivé služby si také můžete objednat a uhradit i jednotlivě.

7Jak vím, že Vám můžu důvěřovat?
Působíme na trhu od června 2014. Našli jsme a důkladně proklepli již stovky aut, které mají nyní spokojení majitelé. Naši rádci jsou odborníci s dlouholetou zkušeností s ojetými vozy a jsou pravidelně proškolováni. Auto doporučíme či nedoporučíme na základě detailní pohledové kontroly a technické kontroly. Výstupem pro vás, je obsáhlý report s informacemi o skutečném stavu vozu.
8Ověříte auto kdekoli v České republice? A co v zahraničí?
Přesně tak, působíme po celé České republice. Umíme za Vámi přijet do jakéhokoliv kraje republiky. Najděte si svého rádce podle regionu zde. Trh s ojetými vozy z dovozu je všeobecně žhavé téma. U těchto vozů lze zřídka s jistotou zjistit skutečný nájezd kilometrů. Přesto nabízíme dokladovou kontrolu pro vozy s původem mimo ČR.
9Kde auta hledáme?
Auta hledáme především na velkých inzertních portálech a v bazarech. Ale také v soukromých inzercích a aukcích a ve výběrových řízeních firem.
10Co všechno na autech kontrolujete?
Začínáme důkladnou pohledovou kontrolou, měříme tloušťku laku na všech částech, kontrolujeme, zda jsou v pořádku nosné části auta, až po kontrolní jízdu. Ověřujeme, zda je auto koupeno v České republice, má servisní knížku, není evidované jako odcizené nebo není zatížené leasingem.
11Zařídíte mi přehlášení auta?
Ano, rádi zajistíme. Jedná se o nadstandardní službu pro zákazníka. Cena je 510 Kč vč. DPH za hodinu.
12Jakou garanci poskytujete?
Všechny vozy prochází důkladnou kontrolou, zkušební jízdou našeho rádce a jsou kontrolovány i nezávislým servisem. Výsledky všech kontrol čítající přes 130 úkonů zaznamenáváme do výstupního reportu, který dostává klient k dispozici. Za tímto reportem si stojíme, a pokud by se ukázalo, že se v něčem mýlí, poneseme za to plnou zodpovědnost. Historii vozu prověřujeme v databázi společnosti Cebia a dalších dostupných zdrojích. Zaměřujeme se na kontrolu servisních knih. Konečné rozhodnutí o koupi je na klientovi, který uzavírá smlouvu přímo s prodejcem. Prodejce nese zodpovědnost za skryté vady po dobu 12 až 24 měsíců v závislosti na kupní smlouvě.
13Chci nákup ojetého auta na úvěr, umíte to?
Ano, umíme. Nabídneme vám výhodné podmínky financování. Nechte si to u nás spočítat a uvidíte. Samozřejmostí je i nabídka dobrého povinného ručení a havarijního pojištění.

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz?

Kontaktujte nás

Zavolejte nám

Ikona telefon modrý

800 553 333
702 078 878

Těšíme se na vás od 9 do 17 hod, po – pá.