Zpět na seznam článků

Publikováno 30.03.2018

Apríl ve světě aut

 

Víte, že i automobilové koncerny mají smysl pro humor? Pravidelně se o tom můžete přesvědčit 1. dubna. Přečtěte si výběr našich oblíbených vtípků.

 

Auto v ptačí kůži
 

McLaren představil loni 1. dubna nový model s názvem Feather Wrap. Auto bylo pokryté téměř deseti tisíci kousky umělého peří z uhlíkových vláken. Automobilka použití per zdůvodnila snížením aerodynamického odporu kapotáže. My musíme uznat, že auto vypadá zajímavě.

Na kliknutí až domů


Aprílový fórek Hyundai by někteří jistě uvítali. Nový systém, kdy si auto koupíte pouhým kliknutím na internetu a automobilka vám ho do dvou hodin doručí pomocí celého týmu speciálních dronů, zní skvěle. Že by budoucnost v nákupu aut?

Solárko na kolech
 

Dacia na apríla ohlásila nový model – Dacii Sundero. Čím měl být vůz speciální? Měl být vybavený speciálními UV trubicemi, které z auta vytvoří pojízdné solárko. Ideální dárek pro některé ženy. 

Smajlík řekne víc než tisíc slov
 

Britský výrobce malých sportovních vozů MG překvapil nápadem na speciální čelní a zadní skla, na kterých bych se zobrazovaly emotikony. Řidiči by tak mohli pomocí “smajlíků” na sklech komunikovat s dalšími účastníky silničního provozu.

Zařaď se, kam patříš
 

I Lexus si umí ze svých zákazníků vystřelit. Pro všechny, kteří neumí využívat levý pruh vymyslel speciální tlačítko. Systém Lane Valet měl mít na starost vyklizení levného pruhu. Jak by to celé fungovalo? Systém ve vašem Lexusu by se spojil se systémem auta jedoucího před vámi a přiměl auto zařadit se do pomalejšího pravého pruhu. Taky vás mrzí, že to byl jen apríl?

Hipsterský Mini Cooper
 

Mini Cooper si vystřelil především z hipsterů. Vymyslel pro ně speciální edici. Jak se liší od klasických modelů? Karoserie by byla kombinací žluté barvy a motivu kostkované košile, která nesmí chybět v šatníku žádného hipstera. Skla auta by pak byla zbarvená jako instagramové filtry. Navíc by auto jelo maximální rychlostí 40 kilometrů za hodinu a hudbu byste si pustili pouze v kazetovém přehrávači.

Natradiční pohon
 

Už jste slyšeli o modelu Opel Adam C? Ne? Velká škoda. Zapomeňte na tradiční paliva. Adam C jezdí na klíček. Stačí s ním točit patnáct minut a ujedete až 200 kilometrů. A co víc, při točení klíčkem spálíte až 400 kalorií. Škoda, že jde jen o žert.

 

Který z vtípků byste uvítali, kdyby se stal skutečností? Napište nám do komentářů na Facebooku.

 

 

Galerie

Galerie Galerie Galerie Galerie

Zavolejte nám

Ikona telefon modrý

800 553 333
702 078 878

Těšíme se na vás od 9 do 17 hod, po – pá.