Zpět na seznam článků

Publikováno 31.05.2017

Vybírejte ojeté auto s rozumem: Představujeme Katalog kontrolovaných vozů

Venku je naprosto božsky, nemyslíte? Člověka už to táhne někam k moři. Než vyrazíte, máme tu pro vás novinku – online katalog kontrolovaných vozů!

  • V novém online katalogu najdete pouze skutečně existující a Autotýmem fyzicky kontrolované ojeté vozy
  • Nabídka zahrnuje prodejce po celé ČR
  • Fyzicky kontrolované vozy jsou navíc u prodejců exkluzivně označeny samolepkou Autotýmu: v bazaru je rozeznáte na první pohled
  • Online katalog jsme testovali a vyvíjeli celých 9 měsíců

Zapomeňte na fiktivní inzeráty a naleštěné vraky prodávané jako „téměř nové“. V našem katalogu si snadno prověříte skutečný stav vozidla a máte jistotu, že auto jsme fyzicky kontrolovali.

K projektu nás přivedla neútěšná současná situace na velkých inzertních auto-potrálech, kde jsou velmi často v nabídce neexistující vozy s nápadně nízkou prodejní cenou.

  • Auto, které si v našem katalogu vyberete, opravdu existuje a máme k němu připravený protokol o jeho aktuálním stavu.

Jaká auta v katalogu najdete?

Přednostně chceme nabízet ojeté vozy, které základně splňují naše kritéria pro doporučení zákazníkovi. A jaká auta se v našem katalogu mohou objevit? Z velké části jde o auta, které si nechá nezávisle zkontrolovat sám prodejce nebo majitel.

Vozy od nás po fyzické kontrole auto rádce získají samolepku s číslem VIN a datem kontroly. Pokud tuto samolepku na autě uvidíte, víte, že prošlo základním prověřením čítajícím až 110 kontrolních bodů a testovací jízdou technika.

Chtěli jsme se přiblížit potenciálním zákazníkům, v tomto případě navíc těm, kteří se aktivně nepohybují ve světě online vyhledávání vozů, ale navštěvují autobazary osobně.

Zmíněný samolepící štítek nalepený na vozidle neznamená, že vozidlo Autotým doporučuje a je v pořádku, ale dává možnost zájemci získat podrobné informace o skutečném stavu vozidla.

V České republice se do našeho projektu nezávislého kontrolování ojetých vozů zapojilo přes 40 prodejců ojetých vozů a jejich počet neustále roste.

Jak to funguje?

V katalogu si vyhledáte vůz, který splňuje vaše kritéria. Vyhledáváte například podle značky, modelu, data první registrace a ceny.

O každém autě si v katalogu zobrazíte detailní informace (základní údaje o voze, celkový vzhled, výbava, cena) a fotografie:

Pokud na katalogu kontrolovaných vozidel nenajdete přesně to, co hledáte, nevadí. Stačí zadat přímo na webu požadavek, o jaký typ vozu máte zájem a Autotým vám najde vůz na míru.

Pokud si auto vyberete, můžete od Autotýmu získat:

  • kompletní protokol Autotýmu z testovací jízdy, prohlídky vybraného vozu i s podrobnou fotodokumentací v ceně 500 Kč na vámi zadaný e-mail.
  • výjezd našeho technika k vybranému ojetému vozu a jeho odbornou kontrolu v partnerském autoservisu v ceně 1000 Kč (výjezd je zpoplatněn 9 Kč/km z výjezdních míst).
  • prověření historie vybraného vozu v ceně 500 Kč.

V porovnání se stávající nabídkou Autotýmu formou jednotlivých balíčků ušetříte při použití online Katalogu kontrolovaných vozů 990 Kč (platí pro dodatečné objednání všech tří služeb najednou).

Online katalog vám může ušetřit i spoustu času v cestování za vysněným vozidlem. Máte zájem o vozidlo na druhé straně republiky? Nemusíte nikam jezdit, stačí nás kontaktovat a obratem víte, v jakém je vůz stavu. 

Zavolejte nám

Ikona telefon modrý

800 553 333
702 078 878

Těšíme se na vás od 9 do 17 hod, po – pá.