Zpět na seznam článků

Publikováno 19.09.2017

Náš zákazník Petr K.: Nečekal jsem, že se o autě dozvím všechno

Dokážete si představit, že si koupíte auto, aniž byste ho viděli naživo? Náš zákazník Petr K. nám svěřil plnou důvěru a vy si můžete přečíst, jak hodnotí služby Autotýmu.

Dal jsem na dobré reference

Na Autotým jsem slyšel pozitivní ohlasy z mého okolí, tak jsem se rozhodl službu také vyzkoušet. Vybral jsem si sám několik aut, které jsem od Autotýmu chtěl zkontrolovat, proto jsem využil balíček Standard.

 

Prověření jsem nechal na rádci


Autotým jsem kontaktoval v pondělí ráno, ještě dopoledne se mi ozval pan Červ. Vysvětlil mi, jak celý proces probíhá – co vše Autotým zařídí i co ode mě potřebují. Když jsem potvrdil souhlas se zpracováním osobních údajů, kontaktoval mě rádce, který auto fyzicky prověřoval. Kontrolu auta jsem nechal zcela na něm. Poskytl mi veškerou fotodokumentaci a doklady ze servisu, takže jsem si připadal jako bych s ním byl na místě. Prověřoval více vozů a jeho úkolem bylo vybrat, které je nejlepší.

O autě jsem věděl každou podrobnost

Hodně mě překvapila rychlost a profesionalita rádce při selektování auta. Nečekal jsem, že dostanu tak obsáhlou sadu fotek a že o autě se dozvím úplně všechno. Rádce mi poskytl kompletní informace o tom, co, kdy a kde se v servisu na autě provádělo. Dozvěděl jsem se i podrobnosti jako kdy se doplňovala voda do ostřikovačů.

Servis byl naprosto komplexní a zkušenost s Autotýmem hodnotím na 100 %. Postarali se o mě od A po Z. Když jsem si jel auto vyzvednout, neměl jsem už ani potřebu ho prohlížet, protože bylo přesně ve stavu, jak ho zdokumentoval rádce.

Sleva jako bonus

Autotým doporučuji všem, kdo autům nerozumí nebo nemají čas na objíždění servisů. Jako bonus celé spolupráce mi rádce sjednal slevu. I když jeho cílem bylo jen auta prověřit a doporučit mi to nejlepší, nakonec jsem ušetřil několik tisíc korun.

 

Chystáte se ke koupi ojetého auta? Vyzkoušejte služby Autotýmu.

 

Galerie

Galerie

Zavolejte nám

Ikona telefon modrý

800 553 333
702 078 878

Těšíme se na vás od 9 do 17 hod, po – pá.