Zpět na seznam článků

Publikováno 04.04.2018

Náš zákazník pan Benda: Z hororu se stala óda na radost

Jak vypadá spokojený zákazník Autotýmu? Jako pan Benda. Přečtěte si, co nám poslal o jeho zkušenosti s Autotýmem.

Pro koho je Autotým?

Poznáte kvalitního prodejce ojetých aut? Poznáte, že je vůz bouraný nebo není v pořádku? Máte svého technika, který s vámi automobil do detailu prohlédne? Máte na vše čas a nervy? Pakliže jste si na tyto zásadní otázky odpověděli kladně, služba Autotým pro vás asi není.

Noční můry z nákupu auta

Po 20 letech jsme se rozhodli obnovit rodinný vůz. Volba padla na Škodu Fabia druhé generace. Představa koupě ojetého vozu ve mně –  v laikovi, probouzela ty nejhorší noční můry. Příběhů s negativním koncem jsou plné média, o různých praktikách prodejců bylo řečeno také mnoho a nekonečné rady kamarádů mi na klidu také nepřidaly. Naštěstí jsem narazil na služby Autotýmu.

Vysněné auto za dva dny

Od zaslání nabídky vozidel po osobní prohlídku a následnou koupi uběhly pouze dva dny. Vysněná škodovka se nakonec objevila až v Čechách a cesta za ní z Brna by vydala na samostatný příběh. Z Autotýmu mě dostali na starost pánové P. Pekařík a R. Červ. Oba jsou pro mě profesionálové na svém místě. Velmi kladně hodnotím osobní přístup a komunikaci. Pánové mi vše vysvětlili, jak před vybráním auta, tak během jeho prohlídky. Ta byla vskutku koncert.

Investice, která se vyplatí

Pokud člověk kupuje byt, použije služeb právníka, i když stojí jisté peníze. Pokud bych kupoval další auto, zavolal bych opět Autotým. Nedovedu si představit, že bych sám a bez zkušeností toto podstupoval.

I vás rádi provedeme celým procesem výběru ojetého auta. 

 

Galerie

Galerie

Zavolejte nám

Ikona telefon modrý

800 553 333
702 078 878

Těšíme se na vás od 9 do 17 hod, po – pá.