Zpět na seznam článků

Publikováno 10.10.2017

Představujeme Romana Červa, zkušeného rádce a milovníka Fordů

Roman Červ je v našem týmu téměř od začátku. Zatímco Autotým za tu dobu ušel kus cesty, Romanova láska k autům se nezměnila. Přečtěte si, co má na své práci rád nebo co ho na silnici dokáže rozčílit.

Jak jste se dostal do Autotýmu?

Autobusem. (smích) Hned po tom, co jsem skončil jako správce vozového parku, jsem hledal novou práci. Chtěl jsem zůstat u aut, protože jsou moje srdcovka už odmalička. Autotým zrovna začínal a hledali nové lidi, tak jsem začal dělat technika a rádce. Dneska dělám v podstatě vše. Mám na starosti příchozí klientelu a provádím prohlídky pro klienty.

V Autotýmu jste tedy od začátku?

Nastoupil jsem do mírně rozjíždějícího se vlaku. Služba Autotýmu existovala 3 nebo 4 měsíce, když jsem nastoupil.

Jak se za tu dobu Autotým změnil?

Rapidně. Celé fungování Autotýmu se pro klienty zefektivnilo. Na začátku kontrola vozu pro klienta trvala asi hodinu a nejezdili jsme ani na servisy. Teď už služba trvá zhruba tři hodiny a auto a jeho historii důkladně prověřujeme. Služba se zpřehlednila, klienti obdrží víc informací. Vše je propracovanější. Snažíme se vše neustále vylepšovat a nedávno jsme spustili katalog předem prověřených vozů.

Jak vypadá váš běžný pracovní den?

Když mám den v kanceláři, přijedu do práce, dám si kávu, abych se trošku nastartoval. Pak začnu řešit naše klienty, jejich potřeby, priority. Obvolávám klienty, obtelefonovávám prodejce, servisy, domlouvám prohlídky, plánuju výjezdy techniků na prohlídky, sleduju prodejní ceny aut, novinky na trhu a mezitím řeším vzniklé potíže a nenadále změny, které s sebou nese práce techniků v terénu.

Co vás na vaší práci baví nejvíc?

Rozmanitost. Žádný den není stejný. Buď jsem v terénu a jezdím hodně kilometrů, nebo jsem v kanceláři, kde řeším každodenní problémy. Ať je to jednání s klientem nebo logistické řešení práce techniků. Nedělám rutinní práci na počítači, ale musím neustále přemýšlet, abych vše pro klienty zefektivnil a vše bylo po všech stránkách lepší a přehlednější.

Je něco, co na své práci nemáte rád?

Pražský okruh, každé ráno. Ten mě dokáže rozčílit. (smích)

Jakým autem mimo práci jezdíte?

Mám Ford Focus, 1.6 v benzínu.

Máte nějaké vysněné auto?

Forda Mustanga z roku 1967.

Co vás na silnici dokáže vytočit?

Agresivita ostatních řidičů, která v poslední době poměrně hodně stoupá. Agresivita na silnice nepatří, ať už jde o styl jízdy, nebo různá gesta. Je to nebezpečné, jakmile se člověku zvýší krevní tlak, přestane vnímat věci kolem sebe a může se stát nějaký průšvih.

 

Galerie

Galerie

Zavolejte nám

Ikona telefon modrý

800 553 333
702 078 878

Těšíme se na vás od 9 do 17 hod, po – pá.