Zpět na seznam článků

Publikováno 24.01.2018

Nejhorší typy řidičů podle způsobu parkování

Sepsali jsme pro vás typy řidičů podle toho, jak parkují. Podoba s reálnými lidmi je čistě náhodná.

1.      Pan Vejdusevšude

Řidič, který si najde místo pro parkování i tam, kde není. Vy pak můžete prasknout vzteky, když vám zaparkujte těsně “za zadkem” a vy nemáte nejmenší šanci vyjet.

2.      Slečna Jednomístominestačí


Proč zabírat jen jedno místo, když můžete zabrat rovnou dvě? To bude nejspíš její životní filozofie. A vám v takovém případě nezbývá nic jiného, než kroužit po přeplněném parkovišti a čekat, až někdo odjede.

3.      Paní Nemůžusivybrat


Mam zaparkovat tam, kde se vejdu bez problémů, nebo raději blíž k obchodu/škole/restauraci, ať se nemusím trmácet takovou dálku? Tohle si nejspíš říká, zatímco už potřetí objíždí celé parkoviště. Někdy kolem parkoviště krouží tak dlouho, dokud ji nezbude jediné místo k zaparkování, nebo nedojde benzín.

4.      Pan Musímtopřeparkovat


Věčně nespokojený řidič, který své auto několikrát přeparkuje, než je s výsledkem spokojený.

5.      Pan Naznačkynehraju


Bojovník proti systému. Zákazy stání a parkování mu nic neříkají, a tak jeho auto uvidíte zaparkované kdekoliv – u výjezdu hasičů, na přechodu pro chodce – v parkování nezná hranice. Z pokut za stěračem by mohl vydat knihu, která by měla víc stránek než všechna díla Michala Viewegha dohromady.

6.      Paní Tojemojemísto


Čekáte, až se na přeplněném parkovišti uvolní místo. Když v tom, kde se vzal, tu se vzal, pan Tojemojemísto se přiřítí ve své káře a vjede na místo, na které jste 5 dlouhých minut čekali, protože paní Nemůžusivybrat se v autě rozhodovala, jestli pojede domů, nebo do kina.

7.      Pan Kdejemojeauto


Občas se stane, že si nejste jistí, kde jste zaparkovali auto. U pana Kdejemojeauto je to na denním pořádku. A tak se chození po parkovišti s dálkovým odemykáním a zoufalým výrazem v tváři pro něj stalo rutinní záležitostí.

Poznali jste v některém bodu sebe nebo někoho známého? Napište nám do komentářů na Facebooku.

 

 

Galerie

Galerie

Zavolejte nám

Ikona telefon modrý

800 553 333
702 078 878

Těšíme se na vás od 9 do 17 hod, po – pá.